Realizacja wszelkich zleceń poligraficznych.
Doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam oszczędzać czas i pieniądze.

Kiedy w 1989 roku otwieraliśmy swoją pierwszą drukarnie, prywatny rynek poligraficzny dopiero się tworzył, stosowane technologie były kosztowne a możliwości bardzo zawężone.  Dynamiczny rozwój technologiczny spowodował, że dziś możliwości te są praktycznie nieograniczone i dostępne dla coraz większej liczby odbiorców, jednak swobodne poruszanie się po coraz bardziej zróżnicowanym rynku wymaga dużej wiedzy i doświadczenia.  Stąd najczęściej wybór wykonawcy jest wciąż kwestią przypadku, co nie pozwala na efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości.  

Stworzony przez nas zespół fachowców wyspecjalizowanych w różnych segmentach rynku poligraficznego, stała współpraca z wyselekcjonowanymi wykonawcami jak i własna drukarnia pozwala nam na zoptymalizowanie przepływu prac poligraficznych, tak by ich realizacja odbywała się w najkorzystniejszych warunkach.

W wielu przypadkach pozwala to na:

Skorzystanie z naszej oferty, zwalnia Państwa z konieczności ryzykownych poszukiwań odpowiednich wykonawców i nadzorowania powierzonych im prac. Wszystkim co wiąże się z realizacją zlecenia, zajmą się oddelegowani do Państwa dyspozycji specjaliści. 

oferta - drukarnia - obsługa biur i firm - pogotowie poligraficzne - studio graficzne - audyt poligraficzny - najczęstsze problemy - o nas - kontakt